(ČR): +420 732 241 510

Aktuality

11.09.2023
Vážení zákazníci, pro aktuální ceny, služby a také pro obsluhu Vaší schránky v USA navštivte stránky www.shipexus.com. Stránky EUROSHIPEX nedisponují potřebnou administrací. Jsou zde zachovány pouze pro obecné informace a SEO. Vaše zásilky a přepravy si můžete pohodlně vyřizovat z uživatelského účtu na stránkách www.shipexus.com. Děkujeme za pochopení.

:
x x

:

Kontaktujte nás


WWW.SHIPEXUS.COM
Telefon (ČR): +420 732 241 510
E-Mail: info@euroshipex.com

Úvod

Euroshipex je firma sídlící v Greenville SC, ktorá sa zaoberá prepravou tovaru z USA do ČR, SR a aj do ostatných zemí EU.

Máme pre vás v ponuke nasledujúce služby:

  • Kontajnerová preprava zásielok - Ak chcete poslať do Európy zásielku za čo najnižšiu cenu, tak je táto služba pre vás najlepším riešením. Vašu zásielku prinesiete ku nám na odberné miesto a o viac sa nemusíte starať - zásielku doručíme až na miesto určenia.

  • Letecká preprava zásielok - Chcete niečo poslať do Európy rýchlejšie? Vašu zásielku zašleme lietadlom a bude na mieste určenia v čo najkratšom čase. Na váhe a ani veľkosti zásielky nezáleží.

  • Preprava vozidiel a strojov - Máte záujem o kúpu auta v USA alebo už dokonca máte auto kúpené a chceli by ste ho doviezť? Vieme pre vás zabezpečiť všetko okolo kúpy auta vrátane vybavenia všetkých formalít a kontroly v autorizovanom servise až po jeho dovoz.
    Rovnako vieme zabezpečiť tieto služby aj pre dovoz motoriek, ATV, snežných aj vodných skútrov, poľnohospodárskych strojov, lodí...

  • Sťahovanie z USA do ČR alebo SR - Ak sa chcete odsťahovať do z USA do ČR alebo SR, vieme vám pomôcť aby to pre vás bolo čo najjednoduhšie. Môžeme pre vás zabezpečiť celý kontajner, dovezieme ho na určené miesto, poradíme vám čo a ako naložiť, uchytiť, pripravíme pre vás dokumenty pre colné riadenie v USA ale aj v ČR prípadne SR.
    Ak nemáte toľko vecí aby ste zaplnili celý kontajner, môžeme vám ponúknuť časť priestoru v našom kontajnery.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo špeciálnych požiadaviek nás neváhajte kontaktovať!


Náš koncept je jednoduchý: Lacno. Jednoducho. Spoľahlivo.